www.jazdakonna.pl z ostatniej chwili...  
 
Polish Quarter Horse Association - komunikat nr 1/2010
AQHA Trail Ride
Zapraszamy do udziału w dwudniowym rajdzie konnym ? AQHA Trail Ride Spring 2010, który wyruszy 15 maja 2010 r. z ośrodka jeździeckiego "U Prezesa" w miejscowości Chmiel 28, 38-713 Lutowiska, w Bieszczadach - www.koniewbieszczadach.pl. Rajd prowadzony będzie przez Trail Bossa, Ryszarda Krzeszewskiego, właściciela ośrodka "U Prezesa", członka władz Komisji Górskiej Turystyki Jeździeckiej PTTK, legendę polskiego westu. Przewidziano trasę dla średnio zaawansowanych jeźdźców, przebiegającą przepięknymi terenami Bieszczadzkiego Parku Narodowego. W trakcie rajdu przewidziano ognisko, wieczorne spotkanie integracyjne oraz zabawy zręcznościowe na koniach. Każdy z uczestników rajdu otrzyma upominki ufundowane przez AQHA i PLQHA.
Zgłoszenia i szczegółowe informacje na stronie www.plqha.com.

Walne Zebranie PLQHA w Warszawie
Uprzejmie informujemy, że Walne Zebranie członków Polish Quarter Horse Association, odbędzie się w drugim terminie - 22 maja 2010 o godz. 14.00 w HOTELU MARRIOTT WARSAW (Sala Wars&Sawa), al. Jerozolimskie 65/79 (naprzeciw Dworca Centralnego PKP). Zapraszamy do udziału w spotkaniu, które w tym roku odbywa się wyjątkowo późno. Podczas spotkania, oprócz spraw formalnych, odbędzie się również wręczenie nagród AQHA Year-End Awards 2009, PLQHA Circuit 2009, Quarter Horse Promotor 2009 i in. Więcej informacji można znaleźć na na stronie www.plqha.com.

Pierwszy PLQHA Circuit 2010
Jednocześnie informujemy, że w dniach 1-2 maja 2010 r. w ośrodku Meta Ranch w Nowej Jaworowej koło Jaworzyny Śląskiej (Dolny Śląsk) podczas zawodów West Na Fest zostały rozegrane po raz pierwszy w tym roku konkurencje w ramach PLQHA Circuit 2010. Relacja z imprezy wkrótce na naszej stronie internetowej.

Kalendarz imprez
Na stronie internetowej PLQHA znajduje sie kalendarz tegorocznych imprez (m.in. AQHA Horsemanship Camp, All-Novice Show, Mistrzostwa PLQHA, rajdy, itd.). Zapraszamy!

Polish Quarter Horse Association
02-206 Warszawa, ul. Zadumana 11/53
e-mail: biuro@plqha.com
strona WWW: www.plqha.com
Polish Quarter Horse Association, 2010-05-05
jazdakonna.pl »   z ostatniej chwili »
 
REKLAMA

Brak JavaScript lub Shockwave Flash Player!

 
Copyright 2001-2010
JazdaKonna.pl