www.jazdakonna.pl relacje, wyniki, zdjęcia...  
 
  relacje, wyniki, zdjęcia »      jazdakonna.pl »
 
Patryk Dobrzyński - RANCZO GANINA
 
Fundacja PATRIAStajnia Rekreacyjno-Hipoterapeutyczna Fundacji PATRIA
Imiołki, gm. Kiszkowo
e-mail: patria@patria-opp.pl
telefon/fax: +48 61 427 72 15
 
I Integracyjna Majówka Konna
 
Imiołki, 3 maja 2010
 
W długi weekend majowy - dnia 3 maja 2010 w Imiołkach koło Skrzetuszewa, na terenie Fundacji Patria odbyły się Towarzyskie Zawody Konne w ramach I Integracyjnej Majówki Konnej, które były połączone z festynem rodzinnym. Mimo niesprzyjającej pogody zawodnicy i konie stawiły się na start. Nie zabrakło również publiczności, która wspierała zawodników gromkimi brawami. Na zawodach pojawiły się pobliskie kluby z okolic Gniezna oraz Damasławka. Oto lista klubów, które brały udział w zawodach:
- Stajnia Patria
- Stajnia pod Wierzbami
- Ranczo Ganina
- UKS Master Gniezno
- Stajnia Kalina
- Stajnia u Julki
- Stajnia Garstka
- KJ Sokół Damasławek
 
Zawodnicy stanęli na start w kilku konkurencjach. W konkurencji sprawnościowej klasy S (specjalnej) startowały osoby niepełnosprawne, które podczas startu były prowadzone przez instruktorów. W tej konkurencji udział wzięło pięcioro zawodników, każdy z nich uplasował się na I miejscu. Kolejnym konkursem był już konkurs sprawnościowy N (normalny), który zwyciężyła Natalia Mężyńska - Stajnia pod Wierzbami na koniu Eryk z czasem 0:24:32. Na drugim miejscu uplasowała się Julia Kubacka - Stajnia u Julki na koniu Mela z czasem 0:25:31 Trzecie miejsce przypadło Hani Chudej dosiadającej Lale - Fundacja Patria z czasem 0:29:49.
 
Kolejnym konkursem była klasa mini LL do 50 cm. Pierwsze miejsce w tym konkursie zajął Szymon Dobrzyński dosiadający Barona - Ranczo Ganina z czasem 0:34. Tuż za nim, na drugim miejscu uplasowała się Monika Krzewińska na koniu Karmen - Stajnia Kalina z czasem 0:35. Trzecie miejsce w tym konkursie zajął Damian Garstka z koniem Sisi - Stajnia Garstka z czasem 0:39.
 
Konkurs klasy LL zwykły do 70 cm. Na pierwszym miejscu uplasowała się Monika Krzewińska dosiadająca Karmen - Stajnia Kalina z czasem 0:35:62. Tuż za nią, na drugim miejscu znalazł się Marcin Fraknowski - UKS Master Gniezno na koniu Indeks z czasem 0:36:18. Na trzecim miejscu pojawił się Arkadiusz Dietrich na koniu Madera - Stajnia Kalina z czasem 0:37:03.
 
Ostatnim konkursem w tym dniu był konkurs klasy L zwykły do 100 cm. Pierwsze miejsce zajął Arkadiusz Dietrich na koniu Madera - Stajnia Kalina z czasem 0:34:69. Na drugim miejscu uplasował się Szymon Tęcza na koniu Aro - KJ Sokół Damasławek (0:35:20). Trzecie miejsce zajął Krzysztof Zygaj na koniu Biki - Stajnia Kalina z czasem 0:37:08.
 
Po skończonych zmaganiach przyszedł czas na ciepły posiłek, a po nim - o godzinie 18 - na scenie wystąpiła Katarzyna Skrzynecka.
 
  wyniki - Towarzyskie Zawody Konne w ramach I Integracyjnej Majówki Konnej pobierz plik PDF - 21 KB  
 
  relacje, wyniki, zdjęcia »      jazdakonna.pl »
 
 
polecamy
 
XII JMPA - Toruń 2009
 
 
reklama